Blog i kotach ;3

Blog i kotach ;3

niedziela, 5 stycznia 2014

Small information

Hejka, długo nie pisałam z powodu tego że nie miałam pomysłów. Ale jakoś tak ''Coś'' mi przyszło do głowy, mam na myśli żeby napisać o takiej historii.

Tak więc był kiedyś pan który miał kota. Gdy ten pan umarł to było chyba 2 lata temu. Ten pan umarł i miał kota. Od dwóch lat na grób szanownego pana przychodzi jego kot. Ale oczywiście nie przychodzi bez niczego, zawsze przynosi jakiś mały prezencik np. listek, kubek plastikowy itp. i jak podobała się wam historia prawdziwa ?

Jeszcze mam parę zdjęć (słodkie) :

ze str: tapeta-sodki-kotek-5na-pulpit.com












ze str: www.zobaczfb.pl













ze str: www.likley.pl














ze str: www.likley.pl




















ze str: www.damsko.pl




















ze str: www.tapetyczne.pl











ze str: www.picstopin.com















Dobra to tyle zdjęć ale mam jeszcze komiksy z kotami (ze str. komixxy.pl) :







sobota, 21 grudnia 2013

Small information

Sorki że tak długo nie pisałam, ale też wiem że nie mam kogo przepraszać bo i tak nikt nie wchodził. Ale mam dzisiaj parę zdjęć, i różnych gifów... ogólnie będą zdjęcia kotów z różnych ras

Święty kot birmański:








Kot brytyjski :







Kot bombajski :







Kot syberyjski :







Kot ragoll :







Dobra teraz parę gifów :












Na koniec jakiś śmieszny filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=4UKSmrsRnCM

Thx że wszedłeś na mojego bloga ;)

Źródła : ogólnie Google




poniedziałek, 2 grudnia 2013

Small information

Tak na początek to że napisałam do imion 2 dla dziewczyny i 1 dla chłopca nie mam już więc pomysłów więc sory... Ale jakoś sobie poradzę...

Kilka zdjęć :

 ze str. www.tapetus.pl


 ze str. www.tapeciarnia.pl

 ze str. www.blog.bezokularowy.pl

 ze str. www.pitiii.pinger.pl

 ze str. www.polskieradio.pl

 ze str. www.wiadomości.gazeta.pl

I na koniec jakiś filmik z YouTube :
http://www.youtube.com/watch?v=TO1goDOrrlE

piątek, 29 listopada 2013

Small information

Heja sorki że nie było długo żadnego posta ale nie mam pomysłu co napisać... ale wymyśliłam że dam parę gifów z netu dobra mam takie:

 Jak to wygląda... :)

 Jaki słodziak...





Tyle dzisiaj parę gifów i już... Papatki

O >< G

piątek, 22 listopada 2013

Small information

Siemanko! Tak dzisiejszy post będzie zawierał tylko jedną proźbę : czy może wreszcie wysłać coś na mój e-mail. Wiem że ten blog nie jest jakiś mega popularny ale ze trzy osoby na niego wchodzą więc bardzo was proszę wyślijcie mi jakieś fotki. Tak ale na dziś mam parę zdjęć.



Kotki mojej babci niestety niedawno zostały potrącone przez samochód  :(

 Siostrzana miłość

 
 
 
Tutaj macie link do smutnego filmiku (ja się przy nim popłakałam) :
 
 
Smutne :'(
 
Tak to by było na tyle wiem że to nie jest dużo no ale co poradzić jak nie mam żadnych zdjęć. No to do następnego posta :)